Ręcznie robione

Gwarantujemy 100% jakość naszych materiałów

Ubezpieczona przesyłka

na wypadek uszkodzeń

masz pytania ?

Zadzwoń do nas

Projekt na zamówienie ?

Prześlij nam projekt mailem do wyceny

Witamy w naszej pracowni witraży i ceramiki 

W naszej ofercie oprócz oryginalnych, autorskich projektów znajdą Państwo niezwykłe i unikatowe produkty współpracujących z nami artystów z Polski, których pasja do sztuki widoczna jest w ich twórczości. Wszystko to sprawia, że w bogatej ofercie naszych sklepów każdy odnajdzie produkty idealne dla siebie. Zapraszamy do naszych  lokali, znajdujących się w Krakowie i w Wieliczce. W każdym z nich oferujemy Państwu inny asortyment.

Witraże

Witraże – to od nich rozpoczęła się nasza barwna, trwająca już wiele lat przygoda. Spektrum artystycznych możliwości jakie ze sobą niosą sprawia, że możemy zaoferować Państwu niezwykle szeroki wybór witraży o wszechstronnej tematyce, wśród których każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Pracujemy na importowanym szkle wysokogatunkowym (Spectrum, Wissmach, Uroboros) , każdy witraż wykonując z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Produkujemy również lampy metodą Tiffany’ego. Zapraszamy do zaznajomienia się z procesem produkcji i zapoznania z naszą ofertą.

Ceramika

Ceramika Nasze wyjątkowe produkty ceramiczne wykonane są z niezwykłą dokładnością według autorskich projektów. Fascynację sztuką łączymy z humorem i dystansem do otaczającego nas świata, a nasze prace poruszają różnorodną tematykę. Serdecznie zapraszamy w tą niezwykłą artystyczną podróż do naszej pracowni oraz do poznania naszej oferty.

Witraże i Ceramika na zamówienie

Myślisz o stworzeniu witrażu lub ceramiki według Twojego projektu ? Zapraszamy do kontaktu !

Oferta

Translate »