Historia wyrobów ceramicznych wiążę się z człowiekiem niemal do początku jego działalności. Najstarsze wyroby ceramiczne datuje się na 13 tysięcy lat p.ne. Oczywiście przez wiele tysięcy lat wyroby ceramiczne służyły jedynie celom praktycznym. Były to po prostu różne naczynia użytkowe. Służyły do przechowywania i transportu wody, ziaren, owoców i innych materiałów.

Ceramika to wciąż przedmioty użytkowe, jednak nie tylko. W naszej pracowni wykonujemy między pięknie zdobione kubki ceramiczne w klasyczne i nowoczesne wzory. Mamy w swojej ofercie także wiele wyrobów ceramicznych, które będą po prostu pięknymi ozdobami. Klasyczna postać wykona z ceramiki, a może podobizna pupila, psa lub kota. Wykonujemy różne ceramiczne formy:
• świąteczne postacie, jak aniołki,
• przerysowane podobizny ludzi,
• psy różnych ras,
• elementy architektury, jak chociażby różne budynki.

Jeśli więc chcesz komuś sprawić naprawdę niepowtarzalny prezent, zapoznaj się z naszą ofertą ceramiki. Są to przepiękne dzieła, które na pewno zachwycą każdego obdarowanego. A może po prostu szukasz jakiejś pamiątki, która będzie Ci przypominać o miło spędzonych chwilach. Wierzymy, że niezależnie od tego, dla kogo będzie przeznaczony kupiony u nas wyrób, i z jakiej okazji, to będzie się po prostu podobać.

Wszystkie nasze rzeźby z ceramiki są wykonywane ręcznie. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu tego typu sztuki. Jest to nie tylko praca, ale także pasja. Dlatego do każdej rzeźby podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i wybrania czegoś, co wpadnie Państwu w oko.