Szkło Fusing

Ozdoby ze szkła kojarzą się przede wszystkim z witrażami. Jednak szkło można wykorzystać nie tylko do tworzenia przepięknych przeszkleń drzwi i okien. Piękne szklane dzieła to także tak zwane szkło fusing. Szkło stapiane, witraż amerykański to inne nazwy, jakie pojawiają się przy przedmiotach stworzonych metodą fusing.

Jest to metoda polegająca na łączeniu ze sobą wielu kawałków szkła poprzez stapianie ich ze sobą. Sprawia to, że podczas tworzenia tego typu dzieł jedynym ograniczeniem jest praktycznie tylko wyobraźnia. Powstawać w ten sposób mogą ozdoby w płaskiej formie do powieszenia na ścianie, ale nie tylko. Szkło fusingowe to także sztuka użytkowa. Stapiać ze sobą można różne kształty i kolory. Dzięki temu można tworzyć takie przedmioty, jak chociażby świeczniki, czy ozdobne talerze.

Łączy się ze sobą kawałki szkła o różnych kolorach i grubości. Sprawia to, że powstające w ten sposób przedmioty są unikalne i nietuzinkowe. Sprawdzą się jako wyszukany prezent dla każdego. Mogą też być pamiątką lub kupione jako element wystroju mieszkania. Ich indywidualny charakter przyciąga oko i podoba się niemal każdemu.

Wszystkie oferowane przez produkty tworzone z połączenia wieloletniego doświadczenia, sprawdzonych metod i przede wszystkim pasji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkła fusing, wierzymy, że znajdą Państwo coś, co przyciągnie Państwa uwagę i zechcą stać się tego właścicielami.

Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników

Translate »