Strona główna

Pracownia witraży i ceramiki

W naszej ofercie oprócz oryginalnych, autorskich projektów znajdą Państwo niezwykłe i unikatowe produkty współpracujących z nami artystów z Polski, których pasja do sztuki widoczna jest w ich twórczości. Wszystko to sprawia, że w bogatej ofercie naszych sklepów każdy odnajdzie produkty idealne dla siebie. Zapraszamy do naszych  lokali, znajdujących się w Krakowie i w Wieliczce. W każdym z nich oferujemy Państwu inny asortyment.

Witraże – to od nich rozpoczęła się nasza barwna, trwająca już wiele lat przygoda. Spektrum artystycznych możliwości jakie ze sobą niosą sprawia, że możemy zaoferować Państwu niezwykle szeroki wybór witraży o wszechstronnej tematyce, wśród których każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Pracujemy na importowanym szkle wysokogatunkowym (Spectrum, Wissmach, Uroboros) , każdy witraż wykonując z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Produkujemy również lampy metodą Tiffany’ego. Zapraszamy do zaznajomienia się z procesem produkcji i zapoznania z naszą ofertą.

Nasze wyjątkowe produkty ceramiczne wykonane są z niezwykłą dokładnością według autorskich projektów. Fascynację sztuką łączymy z humorem i dystansem do otaczającego nas świata, a nasze prace poruszają różnorodną tematykę. Serdecznie zapraszamy w tą niezwykłą artystyczną podróż do naszej pracowni oraz do poznania naszej oferty.

Nasze punkty w Krakowie :

Art & Craft Store ul. Grodzka 36

Polish Tradition ul. Grodzka 35

Decor ul. Grodzka 32

Grodzka Art ul. Grodzka 27

Sukiennice ul. Rynek Główny 3

Art Gifts ul. Mały Rynek 1

Translate »